Αναζήτηση Προϊόντων


 

Κατηγορίες Προϊόντων

 

57 Κατασκευαστές

Στο AntennaShop θα βρείτε μεγάλη ποικιλία κατασκευαστών και τα καλύτερα προϊόντα του χώρου. Επιλέξτε έναν από τους κατασκευαστές για να δείτε όλα του τα προϊόντα.

Δείτε όλες τις μάρκες »

Μη Χάσετε

 

Fiber Optic Patch Cord

 
Κατασκευαστές:OPTON   Televes 
 
123επόμενη »
Προϊόντα ανά σελίδα:
Ταξινόμηση:
 
Fiber Optic Patch Cord
OPTON 52604 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5M
OPTON 52604 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 0.5M

OPTON patch cord 0.5m SC-SC SM singlemode SIMPLEX 3.0mm 


Κωδικός Καταστήματος: OPTON / 2727
6,00 €
4,84 € +24% φπα
Αναμένεται σύντομα
Καλέστε μας
OPTON 52605 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1M
OPTON 52605 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 1M

OPTON patch cord 1m SC-SC SM singlemode SIMPLEX 3.0mm 


Κωδικός Καταστήματος: OPTON / 2728
6,50 €
5,24 € +24% φπα
Αναμένεται σύντομα
Καλέστε μας
OPTON 52606 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2M
OPTON 52606 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 2M

OPTON patch cord 2m SC-SC SM singlemode SIMPLEX 3.0mm 


Κωδικός Καταστήματος: OPTON / 2729
7,00 €
5,65 € +24% φπα
Αναμένεται σύντομα
Καλέστε μας
OPTON 52607 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3M
OPTON 52607 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 3M

OPTON patch cord 3m SC-SC SM singlemode SIMPLEX 3.0mm 


Κωδικός Καταστήματος: OPTON / 2730
10,00 €
8,06 € +24% φπα
Αναμένεται σύντομα
Καλέστε μας
Televes 2361 FC/PC Patch cord 3m
Televes 2361 FC/PC Patch cord 3m

To 2361 απο την TELEVES είναι ένα έτοιμο patch cord 3 μέτρων με βύσματα FC/PC, κατασκευασμένο απο μονότροπη οπτική ίνα τύπου G657A. Παρέχει υψηλή ταχύτητα...


Κωδικός Καταστήματος: Televes / 2684
10,90 €
8,79 € +24% φπα
Αποστολή εντός 72 ωρών
Televes 232601 SC/APC Male-SC/APC Male patch cord 4m
Televes 232601 SC/APC Male-SC/APC Male patch cord 4m

TELEVES 232601. Καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας, LSFH, μήκους 4 μέτρων, με έτοιμους ακροδέκτες SC/APC (αρσ) - SC/APC (αρσ).


Κωδικός Καταστήματος: Televes / 2683
13,90 €
11,21 € +24% φπα
Αναμένεται σύντομα
Καλέστε μας
OPTON 52608 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5M
OPTON 52608 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 5M

OPTON patch cord 5m SC/APC-SC/APC SM singlemode SIMPLEX 3.0mm 


Κωδικός Καταστήματος: OPTON / 2731
14,00 €
11,29 € +24% φπα
Αναμένεται σύντομα
Καλέστε μας
Televes 236101 FC/PC Patch cord 5m
Televes 236101 FC/PC Patch cord 5m

To TELEVES 236101 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 5 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.


Κωδικός Καταστήματος: Televes / 2685
14,90 €
12,02 € +24% φπα
Αποστολή εντός 72 ωρών
OPTON 52609 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 10M
OPTON 52609 Patchcord SC/APC-SC/APC SM 10M

OPTON patch cord 10m SC/APC-SC/APC SM singlemode SIMPLEX 3.0mm     


Κωδικός Καταστήματος: OPTON / 2732
16,00 €
12,90 € +24% φπα
Αναμένεται σύντομα
Καλέστε μας
OPTON 52611 Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0MM 5M G657B3
OPTON 52611 Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 3.0MM 5M G657B3

PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM SX 3.0MM 5M G657B3


Κωδικός Καταστήματος: OPTON / 2734
16,00 €
12,90 € +24% φπα
Άμεσα διαθέσιμο
123επόμενη »
Προϊόντα ανά σελίδα:
Ταξινόμηση:

Πληροφορίες & Βοήθεια

Εταιρικό Προφίλ
Aνακοίνωση διεύρυνσης συνεργασίας και στο κομμάτι της χονδρικής στον επαγγελματικό εξοπλισμό Televes.
Τρόποι Παραγγελίας
Τρόποι Πληρωμής
Τρόποι Αποστολής
Υπηρεσίες
Τεχνική Υποστήριξη
Επικοινωνία
 

Τρόποι Πληρωμής

Προσφέρουμε δωρεάν αντικαταβολή και επίσης δεχόμαστε κατάθεση μέσω τραπέζης. Διαβάστε αναλυτικά »

Πληρωμή μέσω Εθνική Τράπεζα Πληρωμή μέσω Τράπεζας Πειραιώς

 

Παραδίδουμε Παντού

Παραδίδουμε Παντού

Τα προϊόντα μας θα σταλούν στην πόρτα σας, όπου και αν βρίσκεστε.

Παραδίδουμε σε ολόκληρη την Ελλάδα μέσω:

  • Courier
  • Μεταφορικού της εταιρείας
  • Μεταφορικής

Με δωρεάν την αντικαταβολή και αναλυτικό πίνακα κόστους μεταφορικών για κάθε προιόν ξεχωριστά!!! Διαβάστε αναλυτικά »

 

AntennaShop στο Facebook

EnzatecALEPHCondorCASH TESTERValuelineCUBE BLUE GOODMatel Electronics
GrandstreamOEMZ-WAVEEMME ESSETendaAeotecPanasonic
OpticumLegentTelevesE-BLUESASSILICON POWEROSBRIDGE
L5OPTONHIOKIUBIQUITIAEGPoppBiokal
CommanderAmprobeAtcomMaximum Digital TechnologyTP-LinkDimo PlasticMikroTik
TKB HomeE-BlueArc WirelessHandlinkKeysightAntenna ShopMCO Home
PHILIPSBandridgeStraightCoreWurthPOWERTECHWiDomABUS
TechniSatPhilio TechnologyAirGigaMinwaIKUSIHorozk ElectricDIXIE
ARRISEdisionHIBOXJOLLYMODECOMAbovioMETRONIC
TOSHIBADrayTekCISCOANGAMikroTikDELIBERANTEnergy Sistem
FLIRGlobal InvacomMAGLITETerraACESEE Security LimitedVOLTE-TELFibaro
HitachiFubaREVEZNovaGoobayCamlinkLEMCO
LB-LINKEMME ESSEAppleERSAHAVITAKAIMELICONI
SteinelHQF.TBr@cketMOTECKFLUKEMelchioni
HUMAXLogitechV-TACOPTEXARITECHArtemisGE
KIMTECHCavelSpaunToowayMLSViokarCADDX
ExtechMaxTrackKONIGNetscoutWINNER batteryPOLYTRONInfosec ups system
SwitelCENTRAL