Αναζήτηση Προϊόντων


 

Κατηγορίες Προϊόντων

 

60 Κατασκευαστές

Στο AntennaShop θα βρείτε μεγάλη ποικιλία κατασκευαστών και τα καλύτερα προϊόντα του χώρου. Επιλέξτε έναν από τους κατασκευαστές για να δείτε όλα του τα προϊόντα.

Δείτε όλες τις μάρκες »

Μη Χάσετε

 

Televes 236108 FC/PC Patch cord 100m

 
 
Televes 236108 FC/PC Patch cord 100m
Προτεινόμενο

Televes

Τιμή AntennaShop

Κωδικός AntennaShop: Televes / 2716

114,90 €
92,66 € +24% φπα

Διαθεσιμότητα

Μη διαθέσιμο

Μοιραστείτε το!

Περιγραφή Televes 236108 FC/PC Patch cord 100m

To TELEVES 236108 είναι καλώδιο μονότροπης οπτικής ίνας G657A μήκους 100 μέτρων, τερματισμένο με ακροδέκτη FC/PC (patch cord). Με προδιαγραφή LSFH.

Χαρακτηριστικά Televes 236108 FC/PC Patch cord 100m

Κωδικός AntennaShopTeleves / 2716
Partnumber12-45-0409
ΚατασκευαστήςTeleves
ΚατηγορίαFiber Optic
ΥποκατηγορίαFiber Optic Patch Cord
Online Τιμή AntennaShop114,90 € (92,66 € +24% φπα)
Διαθεσιμότητα ΠροϊόντοςΜη διαθέσιμο

Αναλυτικά Στοιχεία Televes 236108 FC/PC Patch cord 100m

- Μήκος: 100 μέτρα.
- Απώλειες διέλευσης dB < 0.2
- Απώλειες επιστροφής dB > 45
- Εξασθένιση dB/Km 0,3
- Τύπος σύνδεσης: FC/PC
- Οπτική ίνα μονότροπη (SM) G657A
- Υλικό εξωτερικού περιβλήματος: LSFH PVC διάμετρος 3 χιλοστά, χρώματος γκρί.
- Ακτίνα κάμψης: 30 χιλιοστά
- Τερματισμένα με ακροδέκτες FC/PC (9mm).
- Εύκαμπτο εσωτερικό περίβλημα (1.3 χιλ. διάμετρος), κατασκευασμένο απο επένδυση ανοξείδωτου μετάλλου και ίνες αραμιδίου.

Επιλογές παράδοσης για Televes 236108 FC/PC Patch cord 100m

Εντός Αττικής (Εξαιρούνται τα νησιά)
Ελλάδα: Εντός Αττικής +5,40 €
Παράδοση μέσω courier ή μεταφορικού της εταιρείας εντός του νομού Αττικής (Εξαιρούνται τα νησιά) με 5,00 € για τα πρώτα 2 ογκομετρικά κιλά και 0,40 € για κάθε επιπλέον ογκομετρικό κιλό.
Ελλάδα: Παραλαβή από το κατάστημα Δωρεάν
Παραλαβή από το κατάστημα (Δωρεάν). Έχετε τη δυνατότητα να παραλάβετε από το κατάστημα τα προϊόντα της παραγγελίας σας.
Επαρχία, Νησιά και Υπόλοιπη Ελλάδα
Ελλάδα: Courier Εκτός Αττικής +7,50 €
Παράδοση μέσω courier εκτός Αττικής (συμπεριλαμβανομένων των νησιών του νομού Αττικής και της υπόλοιπης Ελλάδας) με 6,00 € για τα πρώτα 2 ογκομετρικά κιλά και 1,50 € για κάθε επιπλέον ογκομετρικό κιλό.
Ελλάδα: Μεταφορική Εκτός Αττικής +6,00 €
Παράδοση μέσω Μεταφορικής εκτός Αττικής. Το κόστος αποστολής μέσω μεταφορικής εταιρείας εκτός του νομού Αττικής για παραγγελίες έως και 5 κιλά είναι 6,00 € και 0,50 € για κάθε επιπλέον κιλό ογκομετρικά. Η παράδοση μέσω μεταφορικής προϋποθέτει την προεξόφληση της παραγγελίας σας μέσω πιστωτικής ή κατάθεσης σε τραπεζικό λογαριασμό, οπότε δεν υποστηρίζεται η αντικαταβολή.

Πληροφορίες & Βοήθεια

Εταιρικό Προφίλ
Aνακοίνωση διεύρυνσης συνεργασίας και στο κομμάτι της χονδρικής στον επαγγελματικό εξοπλισμό Televes.
Τρόποι Παραγγελίας
Τρόποι Πληρωμής
Τρόποι Αποστολής
Υπηρεσίες
Τεχνική Υποστήριξη
Επικοινωνία
 

Τρόποι Πληρωμής

Προσφέρουμε δωρεάν αντικαταβολή και επίσης δεχόμαστε κατάθεση μέσω τραπέζης. Διαβάστε αναλυτικά »

Πληρωμή μέσω Εθνική Τράπεζα Πληρωμή μέσω Alpha Bank Πληρωμή μέσω Τράπεζας Πειραιώς

 

Παραδίδουμε Παντού

Παραδίδουμε Παντού

Τα προϊόντα μας θα σταλούν στην πόρτα σας, όπου και αν βρίσκεστε.

Παραδίδουμε σε ολόκληρη την Ελλάδα μέσω:

  • Courier
  • Μεταφορικού της εταιρείας
  • Μεταφορικής

Με δωρεάν την αντικαταβολή και αναλυτικό πίνακα κόστους μεταφορικών για κάθε προιόν ξεχωριστά!!! Διαβάστε αναλυτικά »

 

AntennaShop στο Facebook

SILICON POWERMLSAKAIHIBOXREVEZFubaBandridge
SwitelFLIRPHILIPSARRISGEGrandstreamMelchioni
ExtechARITECHDrayTekF.TLB-LINKHorozk ElectricALEPH
AirGigaCENTRALOEMAEGWurthTOSHIBACommander
JOLLYMaximum Digital TechnologyTelevesMOTECKPOWERTECHKeysightHAVIT
TP-LinkHandlinkCISCOGoobayAbovioViokarCUBE BLUE GOOD
MikroTikBr@cketHIOKISpaunMODECOMArc WirelessOpticum
Dimo PlasticMELICONIToowayTerraSASLEMCOSteinel
FLUKEPOLYTRONAppleUBIQUITIEnzatecHitachiAmprobe
EdisionCADDXEnergy SistemValuelineCASH TESTERAtcomGlobal Invacom
VOLTE-TELPanasonicANGADIXIEHQNovaAntenna Shop
CondorCavelOPTEXMETRONICOPTONDELIBERANTL5
ABUSCamlinkIKUSIKIMTECHMatel ElectronicsLegentKONIG
NetscoutMikroTikEMME ESSEStraightCoreHUMAXE-BLUEERSA
ArtemisE-BlueEMME ESSEWINNER batteryInfosec ups systemOSBRIDGEACESEE Security Limited
TendaBiokalLogitechMaxTrackMinwa